TExES AAFCS Family and Consumer Sciences Composite (200) Practice Test Flash Cards

Question: 1 / 660

What is unit pricing used for?

?

Comparing product costs

Subscribe

Get the latest from Examzify

You can unsubscribe at any time. Read our privacy policy